در این مقاله قصد داریم به برسی لجندری های کلش بپردازیم ما در این برسی عوامل مختلفی مانند کارامدی در انواع استراتژی ها ,قدرت ضربه, جان,استفاده بست پلیر ها از ان و . را برسی کرده ایم و به رتبه بندی این کارت ها میپردازیم.با ما همراه باشید????

#17ماهی گیر????این نیرو کارتی جدید و تازه در کلش رویال است و به تغییرات متععد و زیادی برای پر کردن نقاط ضعف خود نیازمند است مطمئنا سوپرسل در بروزرسانی های بعدی مشکل اصلی این کارت یعنی مدت ضربه طولانی و جان کم را به بالانس بیشتری میرساند.

#16 اسپارکی????شاید برای خیلی ها دیدن اسپارکی در این نقطه از جدول خیلی متعجب کننده باشد ولی واقعیت همین است در واقع اسپارکی یک سطل اشغال چرخ دار است که متوجه نیست تندروی در کشتار یعنی چه همچنین جان و دمیج کم اسپارکی با لایتنینگ و راکت از بین میرود و الکترو و زپ دشمن جان ان هستند سختی استفاده از ان هم یکی از عوامل است.

#15 مجیک ارچر????شاید انتظار این یکی را هم نداشتید ولی چاره چیست جان خیلی کم مجیک ارچر نقطه ضعف اساسی اوست البته نداشتن قابلیت ساپورت منطقه ای باعث شده در میان ساپورتر ها پایین ترین رتبه را به خود بگیرد.

#14اینفرنو دراگون????قطعا این جایگاه اصلی اینفرنو دراگون نیست البته به تغییرات زیادی نیازمند است از اسپارکی خیلی بهتر است اما با اسپارکی یه دشمن مشترک و دیرنه به نام الکترو داریند البته این نیرو با زپ, لایتنیگ و روح نیز ریست میشود البته دلیل اصلی این جایگاه دمیج کم ان است.

#13نایت ویچ????نایت ویچ تا چند وقت پیش از نیروهای محبوب بازی بود ولی تغییرات اخیر مثل کم شدن قدرت نایت ویچ بر تنزل رتبه اش تاثییر گذاشته البته نقطه ضعف بزرگ ان انحراف اسان ان از نیرویی است که باید ان را از بین ببرد این کارت برای دوباره پر طرفدار شدن به تغییردت زیادی نیازمند است.

#12روح سلطنتی????این کارت مشکلش این است که زیاد لجندری نیست یعنی شما میتوانید همین کار را از یک شوالیه با یک نتیجه بهتر بگیرید این کارت با دمیج پایین و سرعت ضربه زدن بد لایق رتبه اخر بود تنها چیزی که ان را تا این رتبه بالا کشیده قدرت محو شدن است.

#11ماینر????بی شک از بهترین کارت ها یعنی 10 تای اول نمیتواند باشد انحراف اسان ان از روی تاور حریف میتواند به ضرر شما تمام شود البته قدرت ضربانش هم باید افزایش یابد البته او این جایگاه را به لطف ارزان ترین نیروی تانکی لجندری کلش رویال بودن به دست اورده.

#10قوچ سوار????و اما 10 تای برتر قوچ سوار از نیروهای تازه اضافه شده بازی میباشد ریست شدن ضربه ان توسط زپ الوار و یا الکترو و منحرف شدن ان به سمت ساختمان های حریف مثل تسلا بزرگترین مشکل ان است البته دلیل اصلی قرار گرفتنش در این رتبه این است که مانند هوگ رایدر فقط نیروی تهاجمی نیست بلکه نیروی تدافعی هم هست و میتواند با قلابش نیروهای سنگین مثل پگا را متوقف کند.

#9لامبرجک????لامبرجک بی شک از بهترین هاست و صلاحیت حضور در جمع 9 تای اول را داشته است و این به دلیل سرعت بالای ضربات ان و طلسم خشمی است که بعد از مرگش میریزد البته به تغیراتی هم نیازمند است.

#8بندیت????بی شک بندیت میتواند خیلی بهتر از این ها باشد دلیل قرار گرفتنش در این رتبه قابلیت ضربه نخوردن در هنگام دورخیز برای ضربه زدن به نیرویی است ولی هنوز به بلانس بیشتری نیازمند است لازم به ذکر است وقتی بندیت برای ضربه روی تاور یا نیرویی قفل کرده عملا متوقف کردنش غیر ممکن است.

#7ایس ویزارد????ایس ویزارد از بهترین هاست مطمئن باشید این نیرو میتواند مسیر شما را برای بالا بردن کاپ هموار کنید ولی تنها ایراد ان قدرت ضربه کمش است به طوری که برای نابودی مینیون ها به پشتیبانی نیازمند است.

#6مگانایت????یکی از دوست داشتنی ترین لجندری هاست قدرت ضربه اش بی نظیر است و در میان لجندری ها بیشترین جان را دارا است حتی بیشتر از لاوا اما به سادگی از بین میرود کافی است شما با پخش کردن بربر ها ان را از پای دربیاورید البته شکست متعدد در برار رقیب قدیمی اش پکا در نبرد تن به تن باعث این رتبه او شده است.

#5گراویارد???? از بهترین هاست کافی است با جاینت ترکیبش کنید و تخریب تاور حریف را مشاهده کنید البته هنوز جای کار دارید ولی فعلا از 13 کارت بالای خود بهتر است البته با دسته ای گاباین راحت از بین میرود.

#4پرنسس????اگه تو هم با دیدن این شاهزاده خانم زیبا دلگرم دشی شاید از تیر های اتشینش اتش گرفتی قابلیت جمع زدن پرنسس ان را به بهترین ساپورتر تبدیل کرده این نیرو در تهاجم نیز میتواند شرکت کند و تنها نیروی کلش رویال است که میتواند با برد زیاد خود بدون مورد هدف قرار گرفتن از سوی تاور به ان حمله کند ولی جان کم مهمترین معزل ایت نیرو است؟

#3لاوا????بهترین است بهترین نیروی هوایی به شما پیشنهاد میکنم حتما ان را با بالن همراه سازید تا قدرت تخریبش را مشاهده کنید بعد از مرگ لاوا پاپ های کوچک کار حمله را ادامه میدهند.

#2 الکترو ویزارد????بهترین نیروی ساپورتر کلش رویال است که در دفاع هیچ کارتی نمیتواتد عماکرد ان را داشته باشد به همراه مگانایت تها نیرویی است که موقع به زمین امدن قدرتی دارد البته قابلیت ریست کردن اینفرنو,اینفرنوتاور و اسپارکی را یادمان نرود بی حرکت کردن نیروها در هنگام اتک به مدت 0.4 ثانیه قابلیت فوق العاده ان است.

#1 لاگ???? شرط میبندم انتظار این یکی را نداشتید ان هم در جایگاه اول ولی فقط کافی است به تی وی رویال ارنای اخر سری بزنید معمولا از هر 3 پلیر قدرتمند 2 نفر در دک خود الوار دارند البته این کارت دشمن دیرنه لامبرجک نیز هست این کارت میتواتد با کمترین میزان ممکن اکسیر اسکلت ها ,گابلین ها و مهتر از همه پرنسس را از میان بردارد البته قابلیت از بین بردم شتاب دیوار کوب و رم رایدر را نیز دارا است.

یا علی ✋

*هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع مشکل شرعی دارد.


رویال کلشر

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: البته ,ضربه ,کارت ,رتبه ,رویال ,قدرت ,بهترین هاست ,قدرت ضربه ,برای ضربه ,مشاهده کنید ,البته قابلیت
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود نوحه و مداحی آموزش آنلاین زبان انگلیسی توهمات دانلود پروژه و تحقیق گلچین مجموعه جالبترین ها و بهترین ها فروش محصولات گیلان 笑傳醉夢中 شاید فردا نمونه سوالات اکوتوریسم فنی حرفه ای سامانه آموزش اینسارس