یکی از کارتهای فوق العاده محبوب و خوب بازیست  که تقریبأ همه از آن استفاده می کنند. Barbarians یکی از بهترین کارتها برای دفاع کردن است و در مقابل هر کارت زمینی که قابلیت Splash Damage نداشته باشد, به راحتی پیروز می شود.

#نحوه دفاع????

از این کارت معمولأ برای دفاع استفاده می شود اما در صورتی که بتوانند به برج دشمن برسند ظرف چند ثانیه آن را از بین می برند. برای مقابله با این کارت می توانید از , Wizard , Bomber , Valkyre , Fireball و Bomb Tower استفاده کنید. تمامی این کارتها به راحتی می توانند دسته 5 نفره بربرها را از بین ببرند. اگر هیچکدام از این کارتها نداشتید, می توانید با استفاده از Canon یا کارتهای دوربرد ماننده Archers آنها را به وسط میدان نبرد بکشید. همچنین اگر 5 بربر که آسیب جدی دیده اند به برجتان نزدیک شدند نیازی به عکس العمل نیست چرا که برج به راحتی آنها را از بین می برد. Barbarians یکی از معدود کارت هایی است که می تواند Elite Barbarians را از بین ببرد.


رویال کلشر

مشخصات

  • دانلود + ادامه مطلب (منبع اصلی)
  • کلمات کلیدی: کارت ,استفاده ,راحتی ,کارتها ,barbarians ,برای دفاع
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارشدهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم ملایم خنک در ظهر داغ تابستان ❄️دست نوشته های یک دختر یخی❄️ ویدئو بات زاویه سپهر عابد تعاون تولید و پخش تابلو فرش و فرش ماشینی کاشان To improve روستاي نسن نور